poniedziałek, 2 grudnia 2013

Coś innego cd

Hej!

Dzień mi szybko minął. W pracy fajnie było, nawet nie wiem jak mi minęły te godziny.
Po pracy prysznic, zakupy i do łóżka. Od dłuższego czasu oglądam jakieś seriale.
Poprzednim był serial "Gra o Tron", który nie miał jeszcze końca.
Całe szczęście, bo bardzo mi się spodobał a co do filmów czy seriali to jestem wybredna, że tak to nazwę. Pierwszy odcinek kolejnego sezonu będzie miał premierę w Marcu, chyba że coś się zmieni lub wiadomości na ten temat zamieszczone w Internecie są mylne. Już się nie moge doczekać wraz ze znajomymi. Kolejnym serialem jest " El Barco" w polskim tłumaczeniu "Statek". Wszystko rozgrywa się na Morzu. Już dawno temu go widziałam w telewizji, wciągnęłam się z całą rodzinką nawet Tatuśko, który nigdy nie ogląda TV jedynie Teleexpress czy wiadomości na Polsacie no i od czasu do czasu zdarzyło się oglądać jakis Western, który był w tym czasie w TV.
Naprawdę polecam te seriale warte obejrzenia. Jeśli obejrzę i znajdę jakiś kolejny to na pewno Was poinformuje. Ach jak mogłam zapomnieć o najważniejszym! Zapomniałam wspomnieć o moim ulubionym serialu " The Vampire Diaries". Mój ulubiony serial <3  no i oczywiście najlepszy aktor grający Stefana Salvatore - Paul Wesley! Nie wiem dlaczego ale od małego lubiłam wszystkie filmy związane z wampiryzmem. Pamiętam pierwszy raz obejrzałam serial "Buffy postrach Wampirów" 
i od tamtej pory zakochałam się w wampirzych motywach!
Kończę, bo jak sie rozpisze to Was tylko zanudzę haha. Czasem jak piszę to potrafię się rozpisać tak, że nie umiem skończyć. Nawet pewna polonistka powiedziała, że mam problem z pisaniem i potrzebuję natchnienia, a wtedy potrafię pisać w nieskończoność. 
A więc kończę moje "mazanie" i żegnam się do następnego razu:)


 PS: 
       W sobotnie popołudnie byłam z koleżanką z pracy i moją Kochana, odnalezioną Siostrą na zakupy i niestety nic sobie nie kupiłam, nie nie przepraszam błyszczyk kupiłam niedługo go Wam pokaże. i zrobiłam takie fajne zdjęcie zamieszczam Wam je i linki do seriali moich.


Uściski M.

     A o to jeden z budynków w Den Hague.


" El Barco":    http://www.kinomaniak.tv/seriale/el-barco-statek/s1e1 
" Gra o Tron":    http://www.kinomaniak.tv/seriale/gra-o-tron-game-of-thrones
" Pamiętniki Wampirów":   http://www.kinomaniak.tv/seriale/the-vampire-diaries 

Brak komentarzy: